Svečanost podijele svjedodžbi učenicima završnih razreda

Intonacijom državne himne započela je svečanost podijele svjedodžbi  ovogodišnjim maturantima koja se održala danas u 9,30 u školskoj  bibliotečno-informacijskoj dvorani. Tog trenutka se obratila ravnateljica Rajka Tršinski  50oro  učenica i učenika  prigodnim govorom zahvalivši im na svemu što su dali školi i poželjela im sve najbolje u njihovim koracima u budućnosti u ime Nastavničkog vijeća i svoje osobno.

Također je to bila prilika za  nagrađivanje učenice Ane Marije Hudak, koja je državna prvakinja discipline Flora, učenika Tea Novosela, državnog prvaka discipline Agro i učenika Nikole Mencla  trećeplasiranog na državnom natjecanju discipline Veterinarski tehničar kojima je ravnateljica uručila  knjige.

Svečanost je završila prigodnim životnim istinama koje je pročitala Paula Možanić, nastavnica hrvatskog jezika.

objavio: Silvije Premuš   datum: 29. 6. 2018.