MURA-DRAVA KUP u disciplini ciklokros

U organizaciji Srednje škole „Arboretum Opeka“ Marčan i biciklističkog društva „Sloga“ iz Varaždina, održano je biciklističko natjecanje pod nazivom MURA-DRAVA KUP u disciplini ciklokros.

Natjecanje je održano 18.12.2011. (nedjelja). Na natjecanju su sudjelovali vozači iz Varaždinske i Međimurske županije u 6 disciplina, a od naših učenika  nastupili su učenici prvih razreda FILIP RUTIĆ i NIKOLA LATIN u kategoriji kadeta te osvojili 2. odnosno 8. mjesto. Organizatori natjecanja bili su profesori tjelesne i zdravstvene kulture Josip Rajner i Branimir Štimec.  Ravnateljica škole Rajka Tršinski je otvorila natjecanje dok je župan Predrag Štromar najboljima podijelio nagrade. Ovo natjecanje je izvrsna promocija naše škole jer su sudjelovali učenici osnovnih škola koji će možda postati naši đaci, a našim đacima koji su nastupali izvrsna prilika da se uključe u svakodnevno bavljenje sportom odnosno biciklizmom.

objavio: Dragan Brkić   datum: 9. 1. 2012.