Europski tjedan vještina

Projektni dani Erazmus+
- Agro life Europa
07. - 08.12.2016.

Projektni dani Erazmus+ namijenjeni su posjetu učenika, roditelja i nastavnika, koji su zainteresirani za sudjelovanje u Erazmus+ projektu za mobilnost učenika i nastavnika. Projekt će se predstaviti široj javnosti putem medija – lokalne televizije i novine te učenicima i nastavnicima koji su zainteresirani za sudjelovanje u mobilnosti. Predstavit će se dosadašnje aktivnosti Erazmus+ projekata (prezentacije, fotografije, plakati…) kao ishod dosadašnjih mobilnosti. Učenici i nastavnici koji želi sudjelovati u projektu mobilnosti moći se popuniti pred prijavu.

Cijeli projekt bit će predstavljen u knjižnici škole u vremenu od 9:00-12:00 sati.

objavio: Dragan Brkić   datum: 6. 12. 2016.

Agencija za mobilnost i programe EU na temelju Odluke o dodjeli financijske potpore za projektne prijedloge u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2016. g. za program Erasmus+ - Ključna aktivnost 1 za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja, rok 02.02.2016. godine prihvatila je projektni prijedlog konzorcija Srednje škole „Arboretum Opeka“,  Srednje gospodarske škole Križevci i Poljoprivredne i veterinarske škole Osijek,  pod nazivom AGRO LIFE EUROPA te nam odobrila financijsku potporu u iznosu od: 185.819,00 EUR.

U ovaj projekt uključeno je 86 učenika  od toga 68 učenika naše škole zanimanja cvjećar, poljoprivredni gospodarstvenik, poljoprivredni tehničar-opći, agroturistički tehničar, veterinarski tehničar i kuhar.

Projekt kreće sa realizacijom 1.06.2016 i završava 31.05.2017.