Četvrti sastanak tima za stvaranje uvjeta i razvoj novog programa

Članovi Stručnog tima pregledali su ažurirane planove i programe za proizvođača/icu i prerađivača/icu ljekovitog i aromatičnog bilja i gospodarstvenika/icu u agroturizmu i  komentirali napravljene planove i programe.

Svi članovi Stručnog tima složili su se sa iznesenim zaključcima te su planovi i programi  prihvaćeni.  Gospodin Ivo Tunjić, ugovoreni vanjski stručnjak, upoznao je stručni tim sa prijavama SZ, SK i programa nadležnim ustanovama.

Stručni tim dogovorio se između sebe tko će i za koje predmeta pripremati radne materijale za nove programe obrazovanja odraslih, te da će svi materijali biti gotovi do 30. lipnja 2016. godine.

Voditeljica projekta ukratko je prošla kroz sadržaj sva 4. sastanka stručnog tima za stvaranje uvjeta i razvoj novog programa. Donijeti je zaključak da sve sto je planirano u ovaj aktivnosti je i realizirano.

Koordinator projekta gosp. Miljenko Martinčević informirao je sve prisutne o aktivnostima koje slijede u svibnju, lipnju i srpnju 2016. godine.

23.,24.,25.,27. i 30. održat će se edukacija na temu agroturizma. U srpnju od 25.-29. planirano je studijsko putovanje.

Stručni tim dogovorio je vrijeme početka kretanja osposobljavanja za polaznike programa. 29. kolovoza započet će se sa programom osposobljavanja, a sredinom kolovoza započet će prijave polaznika.

objavio: Dragan Brkić   datum: 12. 5. 2016.

Priloženi dokumenti:
Plan nabave.pdf