Državno natjecanje u sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina

"WorldSkills Croatia Green world 2018.“

26. i 27. travnja 2018. naša škola bila je domaćin Državnog natjecanja WorldSkills Croatia Green World 2018. u sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina i to za discipline "Flora", "Agro" i "Veterinarski tehničar".

Učenici naše škole prvaci su u Flori i Agru te treći u Veterinarskom tehničaru.

Zlatnu medalju u disciplini Agro osvojio je Teo Novosel pod mentorstvom Vesne Šipek.

U disciplini Flora zlato je osvojila Anamarija Hudak pod mentorstvom Jasminke Grudiček Kozjak.

U disciplini Veterinarski tehničar treće mjesto osvojio je Nikola Mencl pod mentorstvom Mirjane Ivanković.

Tom prigodom prosavljeno je i 60 godina postojanja škole uz brojne uzvanike: Milana Rezu - pomoćnika ministra graditeljstva, Damira Tuđana - pomoćnika ministra poljoprivrede, Miroslava Huđeka - pročelnika upravnog odjela za prosvjetu Varaždinske županije, Dragicu Vrgoč - višu stručnu savjetnicu iz Agencije za strukovno obrazovanje, načenika Općine Vinica Marijana Kostanjevca, Miljenka Ernoića - direktora Razvojne agencije Sjever-DAN, Branimira Mihalinca - predsjednika Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske i ostale.

Fotogalerija - nagrađeni

Rezultate po disciplinama pogledajte u priloženim dokumentima