Lana Hajsok

Hvaljen Isus i Marija!

Dragi učenici, iako vjerujem da ste već upoznati sa općim uputama,  u nastavku slijede neke kratke upute vezane za provođenje online nastave vjeronauka.

1. Materijali za rad, zadaci za riješavanje I upute biti će vam poslane onog dana kojeg imamo vjeronauk prema rasporedu sati i spremljeni u mapu sa datumom toga dana, počevši sa srijedom 18. 3. U ponedjeljak i utorak  smo uspostavljali komunikacijske kanale, te formirali i testirali virtualne učionice za potrebe online nastave.

1. Dužni ste redovito otvarati mape, pregledavati  materijale, slijediti upute i izvršavati zadatke. Rok za izvršavanje zadaće biti će tjedan dana, dakle do sljedećeg dana kada imamo vjeronauk. Tada ćete dobiti nove materijale I zadatke.

1. Ocijenjivanja zasad nema, međutim zadaci koji ne budu riješeni unutar zadanog roka neće biti pregledani, te će se to zabilježiti u bilješke učenika u e-dnevniku. Zadaci koji budu predani u roku biti će pregledani te u obliku bilješki o praćenju rada učenika također zabilježeni u  e-dnevnik kao vrednovanje za učenje.

4.  Vaše zadaće šaljete mi na pregled na mail adresu:

lana.hajsok@skole.hr ili lana.hajsok@hi.t-com.hr

Želim nam svima puno uspjeha u online radu!

Dragi učenici,

kao i svake godine, Ured za pastoral mladih organizira i poziva Vas na Svetu Misu zahvalnicu – „Te Deum“ uz završetak školske i akademske 2019./2020. godine.

Sveta Misa će biti u varaždinskoj katedrali u nedjelju, 14. lipnja 2020. godine u 19,00 sati. Svetu misu predvodi mons. Bože Radoš, varaždinski biskup.

Šaljem Vam i plakat-oglas, te se nadam da ćete se odazvati ovom pozivu i uveličati sveto misno slavlje svojom prisutnošću i molitvom!

Ova školaska godina je bila turbulenta i puna nepredvidivih događaja, ali uspjeli smo je uz Božju pomoć proći bez većih problema i gubitaka! Stoga imamo na čemu biti zahvalni!

Svako dobro!